• good looking well educatedhighly professional

  wybrane realizacje

  Remadays 2015

  Jak co roku, nasza agencja hostess miała przyjemność obsługiwać stoiska polskich i zagranicznych wystawców, podczas targów Remadays...

  Targi Remadays 2014

  Największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej, czyli Targi Remadays Polska. Jak co roku, nie zabrakło tam naszych pięknych hostess,...

  Targi SECUREX 2014

  Kilkanaście naszych hostess obsługiwało stoiska polskich i zagranicznych wystawców podczas targów Securex w Poznaniu.  

  Agencja hostess Warszawa

  Attlerart jest jedną z największych agencji hostess w Warszawie, skupiającą wokół siebie profesjonalne hostessy i hostów. Współpracujące z nami osoby staną się doskonałym uzupełnieniem każdego wydarzenia o charakterze promocyjnym: targów, konferencji, kongresu, czy też bankietu.

  Baza hostów i hostess

  Odpowiadając na potrzeby naszych kontrahentów stworzyliśmy kompletną bazę hostess, zawierająca szczegółowe opisy, okraszone zdjęciami twarzy i sylwetki. Hostessy współpracujące z agencją Attler Art to osoby komunikatywne, które doskonale odnajdą się w każdej sytuacji. Setki naszych hostess uświetniły już wiele ważnych wydarzeń. W naszej bazie znajdują się także hostessy tłumaczki, które oprócz zdolności lingwistycznych, potrafią prowadzić rozmowy z klientem biznesowym.

  Centrum działań naszej agencji hostess, jest nie tylko Warszawa, ale także inne polskie miasta, gdzie hostessy z powodzeniem uświetniają eventy, akcje promocyjne, targi czy konferencje.

  Sprawdź naszą ofertą hostess także w: Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu.  zobacz ofertę

  nasi klienci

 • tak mówią o nas

  Na szczególną uwagę zasługuje bogaty wybór pieknych modelek i hostess oraz Ich kompetencja i komunikatywność.

  zobacz referencje

  pytanie? skontaktuj się z nami

  imię i nazwisko:


  nr telefonu:

  wiadomość / zapytanie: