Katowice Hostessy

Katowice to dynamicznie rozwijające się miasto, położone w lokalizacji pozwalającej na szerokie kontakty biznesowe. Nic więc dziwnego, że Katowice, jako stolica Śląska, stają się coraz popularniejszym miejscem spotkań wielu polskich i zagranicznych firm. Niezastąpioną pomocą, a zarazem wyjątkową ozdobą podczas różnego rodzaju spotkań, czy wydarzeń jest obecność i praca hostessy. 


Z myślą o wszystkich, poszukujących atrakcyjnych i doświadczonych hostess stworzyliśmy bazę, zawierającą profile osób z zamieszkujących Śląsk, a w szczególności Katowice.


Hostessy, które tworzą naszą bazę nie tylko doskonale uzupełnią konferencję, event, czy akcję promocyjną. Również wielu fotografów i artystów poszukuje ciekawych twarzy do realizowanych przez siebie projektów. Szczegółowe opisy każdej z hostess okraszone profesjonalnymi zdjęciami, umożliwią wybór odpowiedniej osoby.


Oferujemy profesjonalne usługi hostess na terenie Katowic i całego Śląska. Ich doświadczenie, znajomość języków, ciekawe zainteresowania, błyskotliwość i uroda, przyczynią się do sukcesu każdego wydarzenia.

Sprawdź naszą ofertą hostess także w: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu.


Alicja DAlicja DDaria JDaria JKlaudia MKlaudia MPaulina RPaulina RMonika CzMonika CzMaja KMaja KAnna MAnna MSandra JSandra JAnita ChAnita ChKarina GKarina GAlicja NAlicja NEdyta PEdyta PKlaudia MacKlaudia MacMagdalena S.Magdalena S.Katarzyna MKatarzyna MIzabella SzIzabella SzKarolina AKarolina AMartyna MMartyna MDagmara KDagmara K